Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Світлана Лозова провела профорієнтаційні заходи у Харківській спеціалізованій школі I-III ступенів № 166 «Вертикаль» та зустрілася із заступницею директора з виховної роботи Ганною Панченко.

Світлана Лозова провела бесіду з учнями випускних класів. Під час спілкування школярі дізналися про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців в університеті, про порядок вступу до вишу та подальше навчання за обраними спеціальностями, а також про вагому роль професії правоохоронця в українському суспільстві та державі. Старшокласники були запрошені на Дні відкритих дверей, що відбуватимуться у ХНУВС.