У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося відкриття Нового дебатного сезону 2021-2022 рр. і презентація Дебатного клубу ХНУВС. На відкритті заходу помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан підкреслила важливість функціонування Дебатного клубу в університеті для курсантсько-студентської молоді. Спікером заходу виступив тренер Федерації Дебатів України, багаторазовий переможець Всеукраїнських і Міжнародних дебатних турнірів Дмитро Щербина. Він підкреслив, що участь у Дебатному клубі дасть змогу розвинути критичне мислення, сприятиме оволодінню мистецтвом красномовства, виробленню об'ємного бачення тієї чи іншої проблеми.

Голова Дебатного клубу університету Наталія Расторгуєва запросила усіх бажаючих долучатися до тренінгових заходів з ефективної комунікації та парламентських дебатів, які відбуватимуться щосуботи о 11.00 в приміщенні корпусу 1/4, аудиторії 301 після навчальних занять. Спікерами тренінгів стануть досвідчені дебатери, розробники власних курсів з дебатування, тренери Федерації Дебатів України, багаторазові переможці Всеукраїнських і Міжнародних дебатних турнірів.