Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 2 та 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова, Олександр Катренко, Владислав Паламарчук, Кристина Моргай, Владислав Нечволод, Анна Терела відвідали КП «Центр поводження з тваринами» та взяли участь у тренінгу від практичного психолога «Як справлятися з агресією за допомогою тварин».

Представники університету вже традиційно допомогли співробітникам Центру в догляді за тваринами: вигуляли собак, взаємодіяли з ними, щоб колишні безпритульні тварини призвичаїлися до людей, що поліпшить їх шанси знайти у майбутньому господаря.

Така волонтерська робота та взаємодія з тваринами допомагає формувати у майбутніх правоохоронців емоційну рівновагу та стресостійкість.