Доцентом кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Вікторією Вінцук спільно з Вадимом Шестаковим, який очолює і працює в адвокатській компанії «Шестаков & Партнери» проведено бінарне заняття за темою «Поняття, завдання, основні інститути кримінального процесу».

Представник адвокатської компанії наголосив на важливості якісного вивчення дисципліни «Кримінальний процес» та вмінні тлумачити статті Кримінального процесуального кодексу України, щоб використовувати ці знання у майбутній практичній діяльності. Він також пояснив студентам роль адвоката у кримінальному процесі, а саме, які він проводить дії, передбачені законом, та що відноситься до його компетенції. А саме – адвокат є повноправним суб'єктом кримінальної процесуальної діяльності. Він залучається до розслідування та розгляду кримінальних проваджень у відповідності до глави 3 КПК України «Суд, сторони та інші учасники кримінального провадження» та інших законів. Вадим Шестаков навів багато цікавих прикладів зі своєї адвокатської практики.