Доцентом кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Миколою Голубом спільно зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Максимом Петуховим для студентів кількох груп проведено лекційне бінарне заняття за темою «Організація діяльності патрульної поліції. Досвід роботи муніципальної поліції».

Максим Петухов розповів про основні завдання та функції патрульної поліції, організацію служби підрозділів патрульної поліції в Харківській області, про забезпечення взаємодії Управління патрульної поліції в Харківській області з територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції та довів до відома студентів правові підстави діяльності патрульної поліції, ознайомив з вимогами до патрульних поліцейських.

Участь практичних працівників патрульної поліції в навчальному процесі дає можливість студентам більш повно засвоювати теоретичні положення запропонованої теми.