У межах профорієнтаційної роботи доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко зустрілася зі студентами Харківського коледжу транспортних технологій, де презентувала поліцейський виш, детально розповіла про факультети й спеціальності, умови вступу, сертифікати ЗНО. Ознайомила з матеріально-технічною базою університету: навчально-тренувальними полігонами, унікальними навчальними аудиторіями – залою судових засідань, зеленою кімнатою для надання психологічної допомоги постраждалим від насильства, юридичною клінікою, численними спортивними секціями, борцівськими й тренажерними залами, комплексом«Динамо-Арена».

Наталія Кобилко наголосила на перевагах навчання на факультеті № 6, основних спеціальностях, за якими готують фахівців системи МВС України. Розповіла про підготовче відділення та військову кафедру.