У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ традиційно відбулася спортивна спартакіада «Старти надій» серед студентів 1 курсу, присвячена Дню фізичної культури і спорту. Захід організувала та провела доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Білоус.

До спортивного свята запросили майстриню міжнародного спорту, учасницю чотирьох зимових Олімпіад, багаторазову переможницю чемпіонатів Європи та України з лижних перегонів, викладачку фізичної культури Комунальної установи Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 міста Суми Тетяну Антипенко, яка виступила з вітальним словом до першокурсників і побажала їм сили, витримки та спортивного духу.

Після змагань були визначені переможці спортивної спартакіади «Старти надій» – студенти Дмитро Пилипенко та Ангеліна Євланова, які отримали грамоти та пам’ятні сувеніри.

Сумська філія ХНУВС