Завідувачка кафедри правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ факультету № 6 професорка Ольга Гетманець та доценти цієї ж кафедри Вікторія Фурса, Дар’я Коробцова та Андрій Денисов провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками-ліцеїстами комунального закладу «Самійлівський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».

Випускникам розповіли про діяльність університету, спеціальності, за якими готують фахівців у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, ознайомили з правилами вступу до ХНУВС.

Під час спілкування увагу майбутніх абітурієнтів звернули на переваги навчання в університеті та на можливості й перспективи подальшого професійного зростання, а також запросили відвідати виш у Дні відкритих дверей, під час яких можна ознайомитися з роботою кафедри правового забезпечення господарської діяльності.