Бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ з навчальної дисципліни «Взаємодія з населенням на засадах партнерства» було присвячено темі «Community Policing як партнерство між поліцією та громадою». У проведенні заняття взяли участь викладач кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Альона Бахаєва та поліцейський взводу № 2 роти № 3 батальйону № 3 Управління патрульної поліції молодший лейтенант поліції Артем Панчишин.

Артем Панчишин поділився з курсантами досвідом практичної роботи, звернувши увагу на важливість тактики спілкування з громадянами. Наприкінці заняття поліцейський відповів на численні запитання курсантів, які стосувалися роботи у правоохоронних органах.