Бінарні заняття активно застосовуються викладачами кафедри іноземних мов факультету № 1. Викладачка кафедри Ганна Бабак та старша викладачка Наталія Краснова запросили на заняття слідчого СВ ВП № 2 Кам’янського ГУНП в Дніпропетровській області лейтенанта поліції Сергія Буряка, який поділився з курсантами групи 101 факультету № 2 досвідом роботи застосування практичних та теоретичних знань, здобутих у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Тема заняття була цікавою та корисною для усіх присутніх, оскільки розглядали взаємодію слідчого, оперативних підрозділів та інших державних органів під час розслідування крадіжок особистого майна пасажирів, вчинених на залізничному транспорті України.

Особливу увагу було приділено значенню юридичної термінології в різних системах права та психологічним особливостям спілкування зі свідками. У процесі спілкування англійською мовою виникало багато запитань, курсанти були зацікавлені темою заняття.