Завідувачка кафедри правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ професорка Ольга Гетманець і викладачі кафедри Марина Романенко та Олексій Шуміло провели профорієнтаційні зустрічі із випускниками-ліцеїстами м. Чугуєва. Відбулись профорієнтаційні бесіди із випускниками комунальних закладів: Чугуївський ліцей № 8, Чугуївський ліцей № 1 ім. І.Ю. Рєпіна, Чугуївський ліцей № 5, Чугуївський ліцей № 6 ім. тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба. Також зустрічі із учнями проходили у Міському навчальному центрі допризовної підготовки та Комунальній установі «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чугуївської міської ради».

Випускникам розповіли про діяльність університету, спеціальності, за якими готують фахівців у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, також ознайомили з правилами вступу до ХНУВС. Слухачка магістратури першого курсу заочної форми навчання Ольга Лактіонова приводила наочні приклади з криміналістики. Ліцеїстів запросили відвідати університет у Дні відкритих дверей та ознайомитися із роботою кафедри правового забезпечення господарської діяльності.