Перше заняття тренінгу «Безпека журналіста під час масових заходів та в зоні бойових дій» пройшло на навчально-тренувальному полігоні університету «Науковий парк». Журналісти опановували правила роботи у надзвичайних умовах, вчилися користуватися захисним спорядженням (бронежилетом), використовувати підручні засоби для самооборони, а також отримали корисні поради щодо того, як, працюючи у зоні масових заворушень або обстрілів, правильно поводитися та організувати свою роботу тощо.

Заняття з представниками мас-медіа провели доценти кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 кандидат технічних наук, доцент, тренер з питань особистої безпеки, інструктор з тактичної підготовки поліцейських Ігор Власенко та кандидат юридичних наук, інструктор з тактичної підготовки поліцейських, учасник АТО/ООС Тихон Шевченко.