Юридична клініка Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує свою роботу з надання безоплатної правової допомоги громадянам з питань захисту прав і свобод людини та організацій і запрошує до своєї команди студентів і курсантів університету. Участь у роботі Юридичної клініки передбачає навчання практичним навичкам юриста із застосуванням інтерактивних методик під керівництвом викладачів ХНУВС, участь у проведенні прийомів громадян в якості консультантів, зустрічі та спілкування з провідними юристами, захоплюючі й корисні тренінги з правових питань, можливість проходження навчальної та виробничої практики, а також спілкування в дружньому колективі амбіційних та цілеспрямованих колег.

Для знайомства з колективом та обговорення майбутніх заходів запрошуємо 23 вересня 2021 року о 12.20 до приміщення Юридичної клініки (корпус № 5, аудиторія 121).