Завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ольга Гетманець разом із суддею Третейського суду при Федерації роботодавців України, доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Андрієм Денисовим провели у кількох навчальних групах бінарне заняття на тему «Правові засади функціонування третейських судів».

Під час зустрічі особливу увагу було приділено процесуальним питанням роботи третейських судів в Україні, застосуванню матеріальних норм права під час розгляду справ в третейських судах, процедурі оскарження та виконання рішень третейських судів та основним нормативно-правовим документам, що регулюють відносини, пов'язані з діяльністю третейських судів в Україні. Андрій Денисов поділився особистим досвідом роботи у Третейському суді при Федерації роботодавців України та відповів на запитання студентів.