Працівники, курсанти, студенти та слухачі Харківського національного університету внутрішніх справ постійно надають донорську допомогу. Нещодавно учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 2 курсу факультету № 1 Поліна Суслова, Антон Удовіков, Руслан Холодняк, Максим Ніколенко, Дар'я Фартушна, Діана Шпак, Катерина Шаравар, Олександр Катренко, Анна Софіч, Альбіна Фоменко, Карина Петрова, Владислава Мерзлякова, Влад Паламарчук, Влад Надточий, Владислава Шевельова, Іван Котляров взяли участь у благодійній акції здачі крові, яка необхідна для хворих, виготовлення медичних препаратів.

У такій спосіб курсанти засвідчили свою активну громадянську позицію, бажання врятувати життя ближнього, а також прагнення бути частиною донорського руху, який набув значного поширення серед здобувачів освіти університету.