Курсанти першого курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у традиційному літературному конкурсі «Досконала українська мова як важлива ознака професіоналізму сучасного поліцейського».  Мета конкурсу – виявлення, підтримка й стимулювання розвитку ораторських здібностей у курсантів та сприяння їх самореалізації.

У першому турі молоді оратори майстерно передали в поетичному слові красу й безмежність людських почуттів, презентуючи свої улюблені вірші. У другому турі учасники продемонстрували свою ораторську вправність, підготувавши власні есе на теми: «Для чого майбутньому поліцейському треба знати українську мову», «Чому рідну мову треба вчити все життя», «Мій улюблений герой зі світової літератури», «Я – курсант!», в яких висловили власні погляди щодо знання й досконалого володіння поліцейськими державною мовою, підкреслили важливість формування їх мовної та мовленнєвої компетенції, поділилися враженнями про перші дні курсантського життя.

За результатами конкурсу журі у складі заступника декана з навчальної роботи Сергія Гіренка, завідувача кафедри українознавства, професора Ігоря Чорного та доценти кафедри Вікторії Перцевої було визначено переможців. У першому турі І місце посіла Світлана Кобилінська, ІІ місце – Анастасія Лавренко та Вікторія Днитріва, ІІІ місце – Діана Іващенко та Кирило Расткевич.

У другому турі І місце посів: Кирило Расткевич, ІІ місце – Світлана Кобилінська, ІІІ місце – Діана Іващенко.

Усі учасники конкурсу підготували прекрасні виступи, подарувавши хвилини естетичної насолоди. Представники журі висловили сподівання, що курсанти й надалі будуть розвивати свої ораторські здібності й братимуть участь у наукових заходах факультету та університету.