Курсанти групи факультету № 2 разом із куратором старшою викладачкою кафедри українознавства факультету № 2 Наталією Єльніковою здійснили прогулянку Харковом та відвідали ЄрміловЦентр, де представлено виставку художника Стаса Волязловського (1971–2018) – українського художника, перформера, співака, автора об’єктів із текстилю. Свій стиль, в якому працював, художник визначав як «шансон-арт»: «Шансон-арт – це моя рефлексія на світ, у якому існую, з його інтересами, проблемами, страхами, релігією, новими культурними викликами». Курсанти ознайомилися з постмодерним мистецтвом. Воно може здаватися провокативним, дещо дивним і незрозумілим, проте охоплює великий спектр явищ мистецької сфери і для якого не існує недоречного чи непоєднуваного.