Завідувачка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Гетманець і доцентка кафедри Валентина Жорнокуй провели профорієнтаційну роботу у Харківському коледжі текстилю та дизайну.

З метою сприяння професійному самовизначенню молоді представниці університету виступити перед студентами 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Економіка». Вони ознайомили майбутніх випускників коледжу з діяльністю Харківського національного університету внутрішніх справ, розповіли про факультети та спеціальності, ознайомили з умовами вступу до вишу, надали інформацію щодо вартості навчання на факультеті № 6. Особливу увагу вони звернули на навчанні за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».