Учасник Школи наукового лідерства курсант 2 курсу факультету №1 ХНУВС Максим Ніколенко прослухав лекцію на тему «Образ людини з інвалідністю в суспільстві», головна мета якої – висвітлення проблемних питань у сфері комунікації з особами з обмеженими можливостями.

Протягом лекції було розглянуто основні проблемні складові при спілкуванні з людьми з інвалідністю, висвітлення образу людини з фізичними обмеженнями в суспільстві та засобах масової інформації.

Курсант розширив свої знання про права та можливості людей з інвалідністю, дізнався правила комунікації з ними, позитивні іноземні практики та напрямки для можливих соціальних проєктів у цій сфері. Подібні знання та навички є необхідними поліцейському в сучасному демократичному суспільстві.

Питання інклюзивності освітнього середовища та всебічної підтримки осіб з обмеженими можливостями є одними із пріоритетних у Харківському національному університеті внутрішніх справ.