Доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Тетяна Матюшкова взяла участь у телепрограмі «Віддзеркалення» на харківському телеканалі АТН. Гостем програми також став голова Центру правових та політичних досліджень «Дума» Юрій Чумак, експерт з питань протидії насильству проєкту «Everyone has to be protectеd».

Основною темою обговорення стало домашнє насильство і, зокрема, насильство щодо чоловіків. Тетяна Матюшкова розповіла про особливості характеристики жертв домашнього насильства, навела результати соціологічних досліджень про причини, через які жертви домашнього насильства утримуються від звернення до поліції. Окреслила також особливості підготовки курсантів і поліцейських офіцерів громади з питань виявлення фактів домашнього насильства та допиту жертв домашнього насильства. Викладачка університету зазначила, що курсанти університету під час навчання опановують спеціальний курс з криміналістики «Практикум з тактики проведення окремих слідчих дій». Під час практичних занять вони, зокрема,  відпрацьовують навички з тактики допиту неповнолітніх і дорослих жертв домашнього насильства як жіночої, так і чоловічої статі.