Працівники територіальних підрозділів Департаменту кіберполіції Національної поліції України (ДК НПУ) провели заняття для курсантів 4 курсу факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ.

Бінарні заняття для майбутніх кіберполіцейських провів заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 майор поліції Юрій Онищенко разом зі старшою інспекторкою з особливо важливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Чернівецькій області ДК НПУ майором поліції Русланою Марчук і старшим інспектором відділу протидії кіберзлочинам у Миколаївській області того ж департаменту капітаном поліції Олександром Рожком, які зараз проходять курси підвищення кваліфікації працівників кіберполіції в інституті післядипломної освіти ХНУВС.

Під час занять вони розповіли курсантам про останні тенденції у сфері протидії кіберзлочинності, про сучасні схеми вчинення кібершахрайств, про методи соціальної інженерії, що використовують кіберзловмисники.

Працівники кіберполіції зазначили, що чекають випускників у своїх підрозділах для проходження стажування на посадах, а після закінчення вишу – як майбутніх фахівців у підрозділах протидії кіберзлочинності Національної поліції України.