Голова Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда разом із трьома тисячами конкурсантів узяв участь у всеукраїнській програмі Global Teacher Prize Ukraine від ГС «Освіторія».

У конкурсній анкеті Віталій Найда представив здобутки Школи наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС, освітню технологію, яка покладена в основу роботи Школи, підходи до менторського супроводження курсантів у сфері науки, громадської діяльності, творчості та неформальної освіти, втілення концепції «громадянства світу» у міжнародній діяльності курсантів університету.

Global Teacher Prize – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін, у тому числі тих, хто працює на громадських засадах у рамках товариств, ініціативних груп та організацій. Національну премію засновано в 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.