Під час урочистостей з нагоди Дня знань відбулося нагородження працівників університету. За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість відзнаками МВС України нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджено старшого викладача кафедри вогневої підготовки факультету № 3 капітана поліції Ігоря Луценка.

Відзнакою МВС України – Почесною Грамотою – доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки  факультету № 4 підполковника поліції Олександра Манжая.

Подяки МВС України отримали провідний фахівець відділу організації служби капітан поліції Олексій Нестеренко та курсант факультету № 2 рядовий поліції Сергій Черкаський.

За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Дипломом Національної академії наук України нагороджено: члена-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Сергія Гусарова; завідувача кафедри кримінального права і кримінології, доктора юридичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Олексія Литвинова; завідувача кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, доктора юридичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Олену Салманову.

Нагороди вручив ректор університету член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Валерій Сокуренко.