У м. Кароліна-Бугас (Одеська область) відбувся «Кубок України» серед юнаків, юніорів та дорослих з боротьби самбо, що проходив з 30 по 31 серпня поточного року. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів із різних куточків України, у тому числі й представники Харківського національного університету внутрішніх справ. Змагання проводилися з метою відбору кандидатів на участь у чемпіонаті світу 2021 року.

В особистій першості серед юнаків у бойовому розділі курсанти 2 курсу факультету № 2 рядовий поліції Микола Сидор (вагова категорія 71 кг) здобув золоту нагороду, рядовий поліції Василь Сидор (вагова категорія до 71 кг) – срібну нагороду.

Також Василь Сидор у спортивному розділі виборов бронзову нагороду.

У спортивному розділі серед юніорів та юнаків – срібну, а серед чоловіків – бронзову нагороди здобув курсант 3 курсу факультету № 1 рядовий поліції Денис Смирнов (вагова категорія понад 98 кг).

Бажаємо нашим спортсменам подальших яскравих перемог у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.