У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск 27 слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських інституту післядипломної освіти за спеціалізацією «спеціальна поліція», кваліфікація «поліцейський поліції».

Довідки про успішне завершення навчання слухачам урочисто вручив ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Вітаючи випускників, він зазначив: «Ви отримали знання та навички, які допоможуть вам у професійній діяльності. Гідно несіть службу в лавах Національної поліції України, захищаючи права та свободи громадян! У своїх діях завжди керуйтеся законом! Служіть так, щоб вас поважали люди та оберігав Господь Бог!».

У заході взяли участь перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець, директор інституту післядипломної освіти Дмитро Косінов та ін.