У Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19, з якою кафедрою українознавства Харківського національного університету внутрішніх справ налагоджено тісні зв’язки і укладено п’ятирічний договір про співпрацю, побували представники університету.

Доцент кафедри Віктор Режко привітав керівництво та учнів школи з 80-річчям їх закладу і розповів про університет. Перед колективом школи виступили також курсанти 3-го курсу факультету № 1, серед яких і Василь Клочко, випускник ЗОШ № 19. Він поділився з вчителями й школярами своїми враженнями від навчання в університеті та запросив випускників вступати до нього. Представники університету продемонстрували школярам фільм про ХНУВС, роздали рекламно-інформаційну продукцію.