Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко та помічник ректора Віктор Слиш провели зустріч із курсантами-першокурсниками факультету № 1, які проходять табірний збір. Анатолій Клочко ознайомив майбутніх слідчих з історією Харківського поліцейського вишу, підкресливши, що це один із провідних закладів вищої освіти системи МВС України, який підготував понад 50 тисяч фахівців, що працюють у різних підрозділах Національної поліції України, розповів про знаних випускників університету. Анатолій Миколайович побажав першокурсникам бути дисциплінованими і наполегливими у навчанні, успішно пройти табірний збір і стати єдиною командою.

Віктор Слиш зупинився на питаннях дотримання етичних норм поліцейськими у службовій діяльності, побажав молоді гідно подолати усі випробування табірного збору та довести, що з вибором майбутньої професії вони не помилилися.

Під час зустрічі було надано відповіді на численні запитання першокурсників.