Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації, які прибули на навчання до інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, провів зустріч ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він наголосив на сумлінному ставленні до навчання, дотриманні службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку, а також зазначив, що в університеті створено необхідні умови для навчання, самостійної підготовки, занять спортом та відпочинку.

Слід зазначити, що навчання розпочали 138 слухачів курсів підвищення кваліфікації за різними програмами: «Патрульна поліція», «Відповідальні за перебування затриманих», «Кадрове забезпечення», «Слідство з розслідування правопорушень у кіберпросторі», «Інформаційно-аналітична підтримка». Ще 28 слухачів пройдуть курси спеціалізації за програмою «Слідство».