У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте вручення дипломів студентам-випускникам з Республіки Азербайджан. Дипломи ступеня вищої освіти «бакалавр» отримали 91 випускник, дипломи ступеня вищої освіти «магістр» – 5 випускників. У заході взяли участь ректор університету Валерій Сокуренко, перший проректор Дмитро Швець, декан факультету № 6 Оксана Брусакова та ін.

Ректор привітав студентів з отриманням довгоочікуваного диплома й побажав, щоб випускники працювали за спеціальністю й завжди підвищували свій кваліфікаційний рівень. «Бажаю, щоб і в Азербайджані, і в Україні завжди панував мир, що є запорукою стабільності, процвітання й добробуту держави, – наголосив Валерій Сокуренко. – Упевнений, що наш університет, який протягом чотирьох років був вашою домівкою, пам’ятатимете усе життя. Знайте, ми завжди раді бачити вас, спілкуватися і щиро радіти вашим успіхам. Можливо, хтось із вас піде шляхом науки: вступить до аспірантури і згодом стане доктором філософії, навчатиме студентів. Дякую, що ви обрали саме наш, Харківський національний університет внутрішніх справ. Сьогодні – особливий день, запам’ятайте його назавжди!  Успіхів вам! Зі святом!».