Керівний склад університету, працівники та курсанти у День захисників України поклали квіти до меморіальної дошки Дмитра Пругла, встановленої у музеї Харківського національного університету внутрішніх справ. Дмитро Пругло навчався на факультеті № 1 і закінчив виш у 2012 році.

Уродженець Полтавської області, брав участь у багатьох боях, показавши свою хоробрість і професіоналізм. Загинув у ніч на 7 червня 2019 року внаслідок прицільного обстрілу з артилерії 122 мм і мінометів 120 мм поблизу населеного пункту Новолуганське на Світлодарській дузі. Йому було 28 років.

25 червня 2021 року в університеті було відкрито меморіальну дошку на честь Дмитра Пругла. Це – данина поваги й вічної пам’яті усім, хто пожертвував своїм життям заради миру й свободи на українській землі.