Учасники Школи наукового лідерства – курсанти 2 курсу факультету № 1 Владислава Балера, Катерина Горбатюк та Іван Шкурат – взяли участь у Харківському обласному молодіжному форумі, який відбувся на базі табору «Золотий колос» Нововодолазької селищної ради.

Метою форуму стала координація зусиль активної молоді Харківщини та взаємодія з питань реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні.

Протягом трьох днів молодь обговорювала теми фандрейзингу, неформальної освіти, питання молодіжної співпраці та молодіжного лідерства.

Програма форуму була насичена різними заходами. Для курсантів провели сесії-зустрічі заступниця міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, медіа-менеджер Дмитро Носікова політолог Микола Давидюк, народні депутати України Олександр Бакумов, Марія Мезенцева, Олексій Красов та інші провідні діячі у сфері молодіжної політики.