Напередодні нового навчального року відбулося чергове засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. Розглядалися питання щодо результатів набору на навчання до вишу у 2021 році, готовності університету до початку нового навчального року, роботи вчених рад університету, організаційні та кадрові питання. У заході взяли участь ректор університету, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Валерій Сокуренко, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка, перший проректор доктор юридичних наук, доцент Дмитро Швець, проректори: доктор юридичних наук, доцент Сергій Бортник, доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін, доктор юридичних наук, професор Анатолій Клочко, науково-педагогічний склад університету.

На початку засідання відзнаками МВС та Національної поліції за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість було нагороджено працівників університету. Нагрудним знаком «Кращий працівник МВС України» з розміщенням фотокартки на Дошці Пошани МВС України відзначено полковника поліції Ольгу Безпалову завідувача кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3.

Почесною грамотою МВС України нагороджено підполковника поліції Івана Павленка завідувача відділення роботи з перемінним складом відділу кадрового забезпечення.

Грамоту МВС України отримав капітан поліції Сергій Абламський – начальник відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності.

Подяку МВС України оголошено Оксані Цукан – помічнику ректора з гендерних питань відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю.

Відзнакою Національної поліції України – медаллю «Ветеран служби» нагороджено полковника поліції Сергія Бортника – проректора університету.

Відзнаками Національної поліції України – медалями «10 років сумлінної служби» нагороджено майора поліції Михайла Калюжного – старшого викладача кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3; майора поліції Олександра Соколова – старшого викладача кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3; старшого лейтенанта поліції Катерину Барбіну – провідного фахівця відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю.

Присвоєно спеціальні звання поліції: «капітан поліції» – старшому лейтенанту поліції Олені Сашуріній, провідному фахівцю відділу організації служби; «старший лейтенант поліції» – лейтенанту поліції Денису Котляру, фахівцю факультету № 5.

Також на підставі рішення атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присуджено ступінь доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 «Психологія»: Людмилі Дроздовій, Катерині Маравській, Наталії Твердохлєбовій.

Ступінь доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» присуджено Станіславу Певку та  Івану Солонецькому.

Вчене звання присвоєно:

– Юлії Кириченко – професора по кафедрі правового забезпечення господарської діяльності;

– Аліні Чорній – професора по кафедрі правового забезпечення господарської діяльності;

– Андрію Шульзі – професора по кафедрі кримінального права та кримінології;

– Олені Макаровій – доцента по кафедрі педагогіки та психології;

– Юлії Твердохваловій – доцента по кафедрі соціології та психології.

Відзнаки, дипломи та атестати працівникам вишу вручив ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.