У Харківському національному університеті внутрішніх справ  відбулося урочисте відкриття табірного збору першокурсників. Відкрив табірний збір ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Звертаючись до курсантів, він зазначив: «У нашому університеті є всі умови, щоб ви стали справжніми поліцейськими. Переконаний, що права і свободи громадян, інтереси держави й суспільства стануть для вас орієнтиром у майбутній службі. Від вас буде залежати, щоб на наших вулицях було спокійно і безпечно, адже головне завдання поліцейських – це боротьба зі злочинністю і захист громадян. Упевнений, що усі ви прийшли в університет за покликанням душі та серця. Сьогодні для вас найважливіше – сумлінне й наполегливе навчання. Успіхів вам на обраному шляху!».

У заході також взяли участь начальник табірного збору, проректор, полковник поліції Сергій Бортник, проректор Анатолій Клочко. Вони привітали юнаків і дівчат зі вступом до навчального закладу та початком табірного збору, побажали наполегливості в оволодінні знаннями й навичками, закликали бути організованими, дотримуватися дисципліни, щоб гідно подолати усі випробування та довести, що з вибором майбутньої професії не помилилися.