Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч із слухачами курсів спеціалізації дільничних офіцерів поліції, закріплених за поліцейськими дільницями об’єднаних територіальних громад. У заході взяли участь проректор університету полковник поліції Сергій Бортник, представник Управління взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України підполковник поліції Леонід Безуглий та директор інституту післядипломної освіти Дмитро Косінов.

Валерій Сокуренко зазначив: «Професійні тренери, наші міжнародні партнери всіляко сприяють вашому навчанню, щоб ви отримали необхідні знання, якісну підготовку. Університет має сучасну матеріально-технічну базу. У нас створені всі умови для здобуття теоретичних і практичних знань, самостійної підготовки, занять спортом і відпочинку. Для відпрацювання практичних навичок функціонують навчально-тренувальні полігони, стрілецькі комплекси, лазерні мультимедійні тири, багатофункціональний спортивний комплекс тощо».

За 2,5 місяці слухачі опанують спеціальний підготовчий курс, який розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності.

Нагадаємо, що 30 липня 2019 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася презентація проєкту «Поліцейський офіцер громади», реалізація якого стала можливою завдяки співпраці Національної поліції України та міжнародних партнерів, які надають свою підтримку в процесі реформування поліції. В університеті відбулися два випуски фахівців за новим світовим зразком, які виконують свої службові обов’язки майже у всіх регіонах нашої держави.