Учасники Школи наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС Олексій Рачинський, Анна Терела та Поліна Суслова на чолі з головою школи Віталієм Найдою взяли участь у Міжнародному конкурсі-челенджі LEAD #WatchOurImpact від всесвітньої платформи розвитку молоді YouthLead.

Захід став чудовою можливістю для молодих громадських діячів з усього світу показати власну роль у позитивних змінах своєї країни.

Курсанти зняли власний відеоролик, де представили Центр соціальних проєктів Школи наукового лідерства та його системну волонтерську діяльність у КЗ «Центр поводження з тваринами».

Представляючи свою громадську активність, майбутні правоохоронці продемонстрували власний рівень самосвідомості за межами України, а також закликали не бути байдужими та всебічно захищати тварин.