Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 1 курсу факультету № 1 ХНУВС Марина Гайденко завершила курс проєкту «Сафарі для громад 2021» і стала сафарі-амбасадоркою.

Під час навчання учасники курсу детально розглянули природоорієнтовані рішення, дизайн-мислення, фандрейзинг у соціальних проєктах, «зелену» партисипацію, а також етапи втілення екологічних проєктів в Україні.

Формат заходу був орієнтований на залучення активних громадян до пошуку природоорієнтованих рішень у відповідь на найгостріші екологічні виклики громад. Такими рішеннями можуть бути створення зелених дахів, дощових садків, живоплотів, квіткових луків, а також активна участь громади у моніторингу та інформуванні компетентних органів про екологічні правопорушення.