Голова циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Савченко взяла участь у V етнофестивалі «Під дідовими липами», що пройшов у селі Козубівка Хорольського району Полтавської області.

Фундатором та організатором заходу став власник колекції старожитностей музею Етнографічна Збірка «Древо» Едуард Крутько.

У фестивалі взяли участь хорові, танцювальні та музичні колективи Київської та Полтавської областей. Гостей також дивували традиційними гастрономічними брендами Полтавщини, працювали ярмарок ремесел, численна кількість фотолокацій та майстер-класи для дітей.

Щира гостинність, колорит і природа старовинного козацького села Козубівка приваблює туристів і збирає гостей під дідовими липами, біля столітньої української хати. Восени для студентів і курсантів Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС планується організувати екскурсію до музею Етнографічна Збірка «Древо».

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС