Запрошуємо усіх охочих разом із дітьми, рідними і друзями взяти участь у святковій програмі «Фарби Fest», що відбудеться 22 серпня 2021 року з 11.00 до 13.00 на базі відпочинку «Янтарна» Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час музичного шоу фарб «Фарби Fest» його учасники будуть обсипати один одного сухими фарбами. Вважається, що чим більше на людину потрапить фарб, тим більше щастя і удачі на неї чекає. Також у програмі – командні та загальні ігри, фото та ігри з динозавром, флешмоб, конкурс на краще селфі.

Впевнені, що всі, особливо маленькі учасники різнокольорового свята, будуть щасливі, усміхнені та задоволені.

Тож, якщо ви бажаєте на вихідні відпочити та взяти участь у святковому шоу просто неба, то ласкаво просимо на базу відпочинку «Янтарна», що розташована в сосновому бору на березі Печенізького водосховища, неподалік від Старого Салтова.

За більш детальною інформацією звертайтеся до директорки бази «Янтарна» Костенко Ірини Леонідівни за тел. (063) 616-10-48.