Нещодавно Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали рідні загиблого на сході України випускника університету, заступника командира роти полку Національної гвардії України «Азов», старшого лейтенанта Дмитра Пругла. Мати Дмитра Катерина Зубкова та вітчим Ігор Ісенко завітали до музею університету, де на честь Дмитра було відкрито меморіальну дошку.

Втрата дитини – найглибша і найболючіша рана на серці матері, що не загоїться ніколи. Берегти й шанувати пам’ять героя, який, як справжній патріот і захисник Батьківщини, віддав найцінніше – своє життя заради миру й свободи на рідній землі – це обов’язок суспільства і нагадування майбутнім поколінням про те, що незалежність і суверенітет необхідно відстоювати. Якщо потрібно – то й зі зброєю в руках.

На згадку про університет мати Дмитра Пругло залишила запис у музейній книзі відгуків: «Щиро дякую університету за виховання та пам'ять про мого сина Пругла Дмитра».