У Тренінговому центрі Головного управління Національної поліції в Харківській області відбулися змагання на Кубок Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» та ГУ НП в Харківській області зі стрільби з бойової зброї (пістолет) пам'яті С. П. Карпенка.

У змаганнях взяли участь команди різних органів і підрозділів сектору безпеки й охорони Харківської області, серед яких була й команда Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань представники університету посіли ІІ командне місце. В особистій першості призерами стали доцент кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Максим Владимиров (І місце) і курсант 3 курсу факультету № 2 капрал поліції Сергій Черкаський (ІІІ місце). Вони були нагороджені дипломами, медалями й цінними подарунками.