Учасниця Школи наукового лідерства факультету № 1 курсантка групи 106 Юлія Шелест пройшла онлайн-курси «5 кроків до ментального здоров'я під час пандемії» та «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки» на найбільшій освітній платформі України «Prometheus».

За час проходження онлайн-курсу «5 кроків до ментального здоров'я під час пандемії» курсантка дізналася про те, як перебороти тривогу, паніку, переживання та невпевненість під час пандемії, що негативно впливає на нашу свідомість, а також як не піддаватися впливу інформації з неперевірених джерел.

Під час курсу «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки» учасниця засвоїла, що таке вірус, скільки він живе у повітрі та на поверхні предметів, яка ймовірність зараження від хворої людини, а також що необхідно робити, щоб убезпечити себе та близьких. Отримані знання стануть у нагоді як у повсякденному житті, так і для інформування оточуючих задля профілактики та поширення захворювання.