Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 1 курсу факультету № 1 Поліна Суслова та курсанти 2 курсу  факультету № 1 Ігор Сумін та Вячеслав Стацький у співпраці з пошуковим загоном «Ліса Alert» взяли участь у пошуках безвісти зниклої людини на території смт. Кулиничі Харківського району Харківської області. Курсанти разом із членами пошукового загону та родичами зниклого, розподілившись у команди по кілька осіб, шукали літнього чоловіка, який зник тиждень тому. Учасники пошукової операції ретельно оглядали відкриту степову місцевість, зарості чагарнику. Виявивши уважність та пильність, курсант Ігор Сумін першим знайшов тіло зниклого.

Родичі померлого висловлюють глибоку вдячність курсантам університету та волонтерам пошукового загону «Ліса Alert» за активність і небайдужість, організованість і злагодженість. Відтепер близькі родичі зможуть гідно, по-християнськи поховати рідну людину.