У Харківському національному університеті внутрішніх справ оголошено наказ про зарахування на бюджетну форму навчання. На великому плацу вишу разом із батьками зібралися абітурієнти, які витримали конкурс, успішно пройшовши фізичні випробування й творчі завдання, щоб стати курсантами. Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка майбутніх курсантів привітав перший проректор полковник поліції Дмитро Швець. Проректор Михайло Бурдін оголосив список юнаків і дівчат, зарахованих на навчання. У заходах також взяли участь декани факультетів та директор Сумської філії ХНУВС, які після заходу поспілкувалися з молоддю, ознайомили з територією вишу та навчальними корпусами. З 25 серпня для першокурсників розпочнеться табірний збір. Тож у молоді є час, щоб добре відпочити та набратися сил.

Слід зазначити, що в університеті продовжується вступна кампанія. На факультеті № 6, де навчаються студенти за денною та заочною формами навчання, можна отримати актуальну спеціальність на платній основі.