Учасники Школи наукового лідерства факультету № 1 курсанти 1 курсу Іван Шкурат, Микита Шкурат, Максим Кущ, Тамара Загрунна долучилися до онлайн-тренінгу, що відбувся у рамках проєкту «Школа змін». Курсанти прослухали лекцію від урбаністки, експертки з розвитку велоінфраструктури Яни Брик на тему «Вплив молоді на розвиток міст. Українська урбаністика».

Під час лекції було розглянуто сутність урбаністики та її виклики, інструменти впливу на розвиток українських міст та успішні практики, а також курсанти мали змогу стати фахівцями з містопланування та інженерами, розробивши власні проєкти для покращення інфраструктури рідного міста. За виявлену під час заходу активність Іван Шкурат був відзначений цінним призом – літературою про урбаністику міст.