На базі Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено навчально-тренувальні збори з поліцейськими підрозділів поліції  особливого призначення,  підрозділів патрульної служби  поліції особливого призначення та Департаменту патрульної поліції з базової стрілецької підготовки. За результатами проходження зборів 13 поліцейських отримали сертифікати, які вручили перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець та заступник командира полку поліції особливого призначення поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області майор поліції Сергій Щебетун. Окрім поліцейських пройшов збори та отримав сертифікат старший викладач кафедри вогневої підготовки ХНУВС капітан поліції Ігор Луценко. У заході також взяли участь проректор університету полковник поліції Сергій Бортник і командир батальйону № 1 поліції особливого призначення капітан поліції Михайло Вініченко.