Відбувся випуск слухачів кафедри військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ. Юнаки та дівчата навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю «Морально-психологічне забезпечення дій військ (сил)». Сьогодні їм присвоєно звання  «молодший лейтенант запасу». Урочистості відбулися на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Від імені ректора Харківського національного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка випускників кафедри військової підготовки привітав перший проректор полковник поліції Дмитро Швець: «Складання Військової Присяги на вірність Українському народу – це знаменна подія. У цей нелегкий  для країни час захищати людей і державу – надзвичайно почесно». Дмитро Швець висловив подяку керівництву Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» та його Гвардійському факультету військової підготовки імені Верховної Ради України за співпрацю з кафедрою військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ, побажав усім міцного здоров’я, миру, добра та успіхів у службі на благо України.