Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 1 курсу факультету № 1 Діана Шпак взяла участь у всеукраїнському молодіжному екологічно-пізнавальному таборі «ЕКОБУМ» в Українських Карпатах, організатором якого виступив Львівський обласний молодіжний центр. Під час перебування у таборі проводилися навчальні тренінги від президента «Let’s do it Ukraine» Юлії Мархель, прибирання туристичних маршрутів у Карпатському національному природному парку та поширення інформації про екологічний рух серед молоді.

Під час перебування у таборі Діана отримала знання та навички щодо того, як правильно поводитися з відходами, яке значення має екосистема, навчилася брати відповідальність за стан навколишнього середовища та привчати до цього інших, що є запорукою запобігання злочинам проти довкілля.