З метою посилення якості освітніх програм на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. В процесі обговорення взяли участь деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова, заступник декана Сергій Загородній, гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Право», професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор і стейкхолдери: директор Адвокатського бюро «Роман Чумак» Роман Чумак і начальник відділу правового забезпечення діяльності ради та комунальної власності виконавчого апарату Харківської районної ради Харківської області Ростислав Літвінов.

Учасники діалогу обговорили особливості навчального плану спеціальності «Право». Стейкхолдери відзначили високий рівень підготовки випускників та їх конкурентоспроможність на ринку праці цієї сфери. Було внесено ряд конструктивних пропозицій щодо вдосконалення освітньо-професійної програми.