Сьогодні Харківський поліцейський виш відкрив свої двері для абітурієнтів, які приїхали вступати на навчання з усіх куточків нашої держави. Керівництво і особисто ректор, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко доклали багато зусиль, щоб кампанія проходила об’єктивно, чітко, злагоджено, із дотриманням усіх вимог, на засадах демократичності, прозорості та відкритості, відповідно до законодавства України.

Реєстрація кандидатів на навчання за державним замовленням (курсантів) проходить із дотриманням карантинних вимог – температурний скринінг, масковий режим, дистанціювання.

Для вступників та їх батьків відбулася зустріч з ректором, проректорами, деканами факультетів, начальниками підрозділів університету; пройшла консультація з організації та проведення оцінки рівня фізичної підготовленості, умов і порядку виконання контрольних вправ з фізичної підготовки.