Курсанти 1 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках роботи патрулів доброчесності Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету № 1 замалювали десятки адрес телеграм-каналів з продажу наркотиків на стінах будинків міст Харків, Люботин і селища Пісочин. Курсанти також провели просвітницьку роботу з молоддю щодо небезпечності вживання наркотиків.

Завданням патрулів доброчесності Центру соціальних проєктів є утвердження принципів взаємодії поліції з населенням на засадах партнерства. Це і допомога літнім людям у вирішенні побутових і господарчих питань, проведення просвітницьких зустрічей з молоддю на теми здорового способу життя, недопущення вживання наркотиків, формування правової культури і добросусідства.